+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
25. června 2015 • 16:45

Rozlučka Petra Švancary už v sobotu. Za Lužánkami bude bohatý program

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Slavia - Dukla 5:0. Výhru řídili Škoda se Zmrhalem CELÝ SESTŘIH: Slavia - Dukla 5:0. Výhru řídili Škoda se Zmrhalem
SESTŘIH Premier League: Arsenal - Tottenham 2:0. Čech vytáhl skvělé zákroky, rozhodl Mustafi SESTŘIH Premier League: Arsenal - Tottenham 2:0. Čech vytáhl skvělé zákroky, rozhodl Mustafi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední zápas Petra Švancary na stadionu Za Lužánkami, který s ním v čele zrekonstruovala parta brněnských fanoušků a nadšenců. To je velké lákadlo. Všech 23 000 lístků je vyprodaných a na návštěvníky čeká bohatý program.Program startuje v sobotu 27. června v pravé poledne. To se otevřou fanzóny a občerstvení. Fanoušci budou moci koupit suvenýry fotbalového i hokejového brněnského klubu. K tomu proběhne autogramiáda hokejistů Komety a křest knihy trenéra Petra Uličného.

Ve 13:30 se otevřou brány stadionu Za Lužánkami. Následovat bude žákovský turnaj i hudební vystoupení. Nejočekávanější chvíle přijde 15:30, kdy začnou na hřiště nastupovat osobnosti fotbalové i hokejové. V 16:00 začne samotný rozlučkový zápas.

I po něm se mohou fanoušci těšit na porci zábavy, organizátoři zvou všechny na afterparty ve stylu 90. let. Zároveň zdůrazňují, že by lidé měli na stadion přijet městskou hromadnou dopravou, nikoliv autem.

Program rozlučky Petra Švancary na stadionu Za LužánkamiProgram rozlučky Petra Švancary na stadionu Za Lužánkami

Plánek stadionu z Denik.cz/Markéta eVjáková

 Klasická verze
Mobilní verze