11. července 2015 • 04:40

Juhar hledá klub: Po Česku netoužím, konce ve Slavii nelituju

Autor:
Juhar si hledá nový klub, v Česku ale ne: Konce ve Slavii nelituji
TOP VIDEA
Schickův raketový vzestup v číslech! Od debutu za Spartu až po góly v Serii A Schickův raketový vzestup v číslech! Od debutu za Spartu až po góly v Serii A
Rajnoch v TIKI-TAKA o psychice sportovců: Taky mě měli za blázna Rajnoch v TIKI-TAKA o psychice sportovců: Taky mě měli za blázna
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý záložník Sparty i Slavie Martin Juhar je společně s Jiřím Jarošíkem zatím posledním fotbalistou, který se přidal k výběru hráčů bez angažmá. Slovenský fotbalista si stejně jako jeho spoluhráči momentálně další práci hledá. O české lize ale vůbec neuvažuje, neláká ho.Závěr angažmá ve Slavii byl pro Juhara hořký. Tehdejší sportovní ředitel klubu Karol Kisel vysvětlil jeho konec tím, že si hráč diktoval, na jakém postu chce hrát. To se v pražském klubu nelíbilo a Juhara raději uvolnil.

„Namluvilo se hodně hloupostí. Ti, co u toho byli, ví, jak to bylo,“ zůstává Juhar tajemný. V jednom má ale jasno. „Konce ve Slavie určitě nelituju,“ vypálí okamžitě.

Na jaře si vyzkoušel angažmá ve slovenských Zlatých Moravcích, ale na dalším pokračování se tam nedohodl. Nyní chce okusit zahraničí. „Chci odejít do ciziny. Po české lize netoužím,“ říká „Rád bych si vyzkoušel například druhou bundesligu nebo Turecko,“ doplňuje.

Fotbalista s jedním startem za slovenskou reprezentaci věří, že k zajímavé práci mu může pomoct právě kemp hráčů bez angažmá, který pořádá Česká asociace fotbalových hráčů (ČAFH). „Zatím jsem velmi spokojený. Jsou tu super tréninky i atmosféra. Hodně se těším na zápas ve Švýcarsku,“ dodává Juhar.

Jarošík, Střihavka či Juhar září v týmu hráčů bez angažmá

Témata:  sportfotbaljuharSlavia