26. července 2015 • 14:25

Juve padlo s Borussií: Reus předvedl SUPERsólo! Buffon odmítl debakl

Autor:
TOP VIDEA
Unikátní záběry ze šlágru: Rosický v obleku i trable kapitána Unikátní záběry ze šlágru: Rosický v obleku i trable kapitána
Jak si vedly hvězdy La Ligy: Nezastavitelný Messi, Ronaldo bez gólu Jak si vedly hvězdy La Ligy: Nezastavitelný Messi, Ronaldo bez gólu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani skvěle zákroky brankáře Gianluigiho Buffona nepomohly Juventusu v přípravném utkání proti Borussi Dortmund (0:2). Na trávníku byly za hlavní hvězdy fotbalisté vestfálského klubu. Především lídr Borussie Marco Reus, jenž předvedl úchvatné sólo přes celé hřiště, které zakončil parádní brankou.Oba týmy poslaly do prvního poločasu víceméně rovnocenné jedenáctky, ale tím, kdo se musel ohánět, bylo italské mužstvo. Dortmund  finalistu letošního ročníku Ligy mistrů neustále prověřoval.

Své by o tom mohl vyprávět zkušený brankář Gigi Buffon, který Juventus podržel během prvního poločasu hned třemi skvělými zákroky. Nápor Borussie ale nevydržel. Ve 40. minutě ho překonal Pierre-Emerick Aubameyang.

VIDEO: Skvělé zákroky Buffona

To hlavní si však fotbalisté vedeni novým koučem Thomasem Tuchelem schovali až do druhého poločasu.

Marco Reus převzal na vlastní polovině míč a uháněl s ním přes celé hřiště k brance Turína. Na hranici velkého vápna nasadil jesličky obránci Leonardovi Bonuccimu a nekompromisní ranou překonal nového brankáře Juve Norberta Neta.

VIDEO: Úchvatné sólo Marka Reuse

„Stará dáma“ posilněna nováčky Dybalou, Mandžukičem či brankářem Netem nakonec utkání prohrála 0:2 a mohla děkovat veteránovi Buffonovi, který zamezil hrozícímu debaklu.

Stephan Lichsteiner v souboji se Svenem Benderem.
Stephan Lichsteiner v souboji se Svenem Benderem.