Senzační skalp! Olomouc B porazila v Rakousku slavné Lazio 3:2

Fotbalisté Sigmy Olomouc B porazili v přátelském utkání slavné Lazio Řím 3:2
Horváth o Stramaccionim, ambicích ale i kádru Plzně. Posílili logicky, říká Horváth o Stramaccionim, ambicích ale i kádru Plzně. Posílili logicky, říká
Škola značky Sharks! Dětem předával zkušenosti Thinus Delport Škola značky Sharks! Dětem předával zkušenosti Thinus Delport

Skoro se tomu nechce věřit, ale skutečně je to tak. Fotbalisté Sigmy Olomouc porazili v přípravném utkání účastníka italské Serie A Lazio Řím 3:2. Skalp je to o to cennější, že šlo o olomoucké béčko doplněné pouze třemi hráči z prvního týmu. Naopak Lazio nastoupilo v silné sestavě.

Olomouci chvíli trvalo, než se zbavila přehnaného respektu ze slavného soupeře. Ve 23. minutě si nicméně poprvé vytvořila velkou šanci a od té chvíle hrála s italským týmem vyrovnanou partii.

Přestože šlo Lazio do vedení gólem srbského reprezentanta Djordjeviče, olomoucké béčko se oklepalo a třemi góly ve druhém poločase zvrátilo utkání senzačně na svoji stranu. Trefa Keity z poslední minuty už jen skóre upravila, ale na cenném vítězství Sigmy nic nezměnila.