+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
2. září 2015 • 00:00

Sázka zdarma s novou, lepší mobilní aplikací SYNOTTIP

Autor:
TOP VIDEA
Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci Olympijskou kolekci pro Pchjongčchang testovali sami sportovci
Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nová mobilní aplikace pro kurzové sázení je venku. Přinášíme Vám tak opět více možností, jak si plnohodnotně užít sázení, ať už jste kdekoliv.Obě verze, jak pro operační systém iOS i Android, přináší kompletní nabídku sázkových příležitostí pro standard i live. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete živě sledovat nepřeberné množství sportovních událostí přímo ve Vašem mobilu. Aplikace nově také nabízí možnost sázet za body a volné tikety. V této verzi je také možnost dobití S-konta.

Foto 

Novou aplikaci pro operační systém Android si můžete stáhnout zde

Novou aplikaci pro operační systém iOS si můžete stáhnout zde

Je Vám to stále málo?

Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si naši aplikaci zcela nezávazně a bez rizika prohry. Stáhněte si novou verzi a do 10.9.2015 si přes aplikaci podejte sázku s minimálním kurzem 2 v hodnotě 111 Kč, pokud nebude Vaše sázka výherní, částku Vám vrátíme na Vaše BENEFIT konto. Více informací o této jedinečné akci naleznete zde. Dostaneme Vás do hry s nejlepší sázkovou aplikací na české scéně.

Synot TipSynot Tip
Klasická verze
Mobilní verze