+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. září 2007 • 00:00

Hunt: Už je to pryč!

Autor:
Stephen Hunt
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Téměř před rokem jeho koleno prorazilo lebku Petra Čecha. Nyní se irský záložník Stephen Hunt možná postaví proti brankáři na jeho půdě.Téměř před rokem jeho koleno prorazilo lebku Petra Čecha. Nyní se irský fotbalový záložník Stephen Hunt možná postaví proti brankáři na jeho půdě. Co ho v Praze může čekat? Šestadvacetiletý hráč se s českými médii nebavil, rozhovor poskytl redaktorovi slovenského deníku Šport po sobotním utkání Slovensko-Irsko 2:2.


Jak se těšíte na zápas v Praze, který zvlášť pro vás bude velmi zajímavý? "Proč?" Za Česko bude chytat Petr Čech. Jakou očekáváte atmosféru? Jste zvědavý na reakce diváků? "No comment." No comment? "No comment." Proč? "To bylo. Už je to pryč. Co se stalo, to se stalo. Můžu se zeptat něco já?" Jasně. "Jste český novinář?" Ne, slovenský, z deníku Šport. Proč? "Že se tak ptáte. S takovým zájmem." To zas ne. Kdybych byl český novinář, zajímalo by mě to daleko víc. "Aha. Jasně. Tak děkuju."

Témata: 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze