Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
13. září 2007 • 00:00

Třinci vyšly penalty

TŘINEC/PRAHA - Fotbalisté Zlína prohráli ve 2. kole Poháru ČMFS v Třinci v penaltovém rozstřelu a v soutěži skončili. Ve druhé dohrávce si přes Krč zajistila postup druholigová Příbram. TŘINEC-ZLÍN 1:1 na penalty 5:4 V 5. minutě po akci a centru Žůrka vstřelil gól do prázdné branky Malár, ale domácí to nepoložilo. Ve 26. Malíř tvrdou střelou z hranice šestnáctky vyrovnal. Třinec dobře kombinoval a tlačil se dopředu. Jakusova hlavička těsně minula levý roh zlínské branky a v 58. Martinčík z ostrého úhlu cíl netrefil. V závěru mohl vstřelit vítězný gól Zlín, ale Žůrkovu bombu gólman Bruk vyrazil a v 89. Šmahaj hlavou přestřelil branku ze šesti metrů. Rozhodovaly pokutové kopy. V 7. sérii hrdina dne Bruk vyrazil pokus Zbožínka a domácí Brezničan "mečbol" proměnil. Branky: 26. Malíř - 5. Malár. Rozhodčí: Matějek. ŽK: Brezničan - Pazdera, Vidlička. 821 diváků. Poločas 1:1. TŘINEC: Bruk - Brezničan, Hupka, Zítka, Martinčík - Malíř (46. Lisický), Berger, Kořínek, Ceplák (46. Matěj) - Hromada (46. Rodrigues), Jakus. Trenér Miroslav Kouřil. ZLÍN: Baránek - Vidlička, Kroča, Zbožínek, Penner - Šmahaj, Vrtělka, Zúbek (66. Konečník), Zapletal (80. Pazdera) - Malár, Žůrek. Trenér Pavel Hoftych. KRČ-PŘÍBRAM 1:3 Exligová Příbram nezaváhala a na půdě druholigového nováčka z Krče vyhrála 3:1. Hosty poslal do vedení akrobatickou hlavičkou Brazilec Jales, a i když domácí těsně před přestávkou vyrovnali, přišla další přesná hlavička příbramského Milutinoviče a gólová pojistka z kopačky Klesy. Branky: 43. Malina - 27. Jales, 54. Milutinovič, 82. Klesa. Rozhodčí: Kocourek. ČK: 52. Waldhauser (Krč). 128 diváků. Poločas 1:1.