Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. září 2007 • 00:00

reprezentanti pod lupou

BRANKÁŘI JAROMÍR BLAŽEK: Norimberk-Hannover 2:2. V první půli inkasoval dvakrát z Hankeho hlavy, ale několika vydařenými zákroky položil základ k vymazání dvoubrankového manka. PETR ČECH: Chelsea-Blackburn 0:0. O další čisté konto ho mohl připravit jen Robbie Savage, ale reprezentační jednička jeho pokus ze 76. minuty jednou rukou vyrazila. Jinak neměl podle anglických agentur mnoho práce. OBRÁNCI TOMÁŠ HÜBSCHMAN: Oděsa-Šachtar Doněck 1:2. Potvrdil svůj návrat do základní sestavy. Zatímco v posledním zápase se podílel na jedné z branek, v sobotu se soustředil na defenzivní úkoly. MAREK JANKULOVSKI: Siena-AC Milán 1:1. Hrál závěrečných třicet minut. Trenér Ancelotti šetřil opory, mezi nimi i českého reprezentanta. Nahradil nevýrazného Favalliho a levá strana ožila. TOMÁŠ UJFALUŠI: Fiorentina-Bergamo 2:2. Odehrál celý zápas a jeho tým přišel o výhru tři minuty před koncem, ačkoliv hrál více než poločas přesilovku. TOMÁŠ ZÁPOTOČNÝ: Juventus-Udine 0:1. Odehrál celý zápas. Na pravé straně obrany musel hlídat Pavla Nedvěda a občas s ním měl problémy. V 60. minutě jej Nedvěd obešel kličkou ve vápně, ale střela hvězdy Juventusu skončila nad. ZÁLOŽNÍCI TOMÁŠ GALÁSEK: Norimberk-Hannover 2:2. Nastoupil až v 71. minutě místo Pinoly, za stavu 1:2. Na hřišti se tak radoval z Mintálovy vyrovnávací trefy v 89. minutě. DAVID JAROLÍM: Frankfurt-Hamburk 2:1. Odehrál celý zápas, v 79. minutě viděl žlutou kartu. Van der Vaartova penalta HSV k bodu nepomohla, domácí rozhodli v 89. minutě. KAREL PITÁK: Salcburk-Mattersburg 2:1. Nastoupil v 66. minutě, to už jeho tým vedl 2:0. TOMÁŠ ROSICKÝ: Tottenham-Arsenal 1:3. Nastoupil v 56. minutě místo Diabyho a pomáhal k obratu. Přišel za stavu 0:1. V 82. přihrál Fabregasovi na gól na 2:1, v závěru založil akci před třetím gólem. LIBOR SIONKO: FC Kodaň-Horsens 1:0. Nastoupil v 62. minutě, když vystřídal Almeidu, ale stačil se zapojit do několika slibných akcí domácích. ÚTOČNÍCI: JAN KOLLER: Monaco-Paris SG 1:2. Nastoupil až do 2. poločasu, za stavu 0:1. Během svého účinkování se dostal do dvou šancí, ale podle klubové stránky ho v obou případech vychytal dobrými zákroky gólman Landreau. DAVID LAFATA: Klagenfurt-Austria 2:1. Odehrál 62 minut. V jediné brance Austrie, která prohrála poprvé v této sezoně, exjablonecký útočník prsty neměl. NENASTOUPILI Grygera (Juventus), Rozehnal (Newcastle - hraje dnes), Plašil (Osasuna), Polák (Anderlecht), Sivok (Udine), Baroš (Lyon). Ruská liga (M. Čech, Kováč, Jiránek) se nehrála.