16. listopadu 2015 • 16:29

Prestižní turnaj v plážové kopané ovládly domácí týmy

Autor:
Prestižní turnaj v plážové kopané ovládly domácí týmy
TOP VIDEA
Slavia může slavit titul na Strahově: Dlužíme mu to, zní z klubu Slavia může slavit titul na Strahově: Dlužíme mu to, zní z klubu
Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu? Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Celkem osmadvacet týmů mladých fotbalových nadějí se utkalo v rámci tradičního turnaje E.ON Beach Cup, který se konal v arénách v Českých Budějovicích a v Brně. Sobotní klání v moravské metropoli ovládla Sparta Brno a Tatran Bohunice, nedělní část na jihu Čech vyhráli hráči SK Dynamo České Budějovice a FK Junior Strakonice.„Kluci si vyzkoušeli něco nového a zpestřili si své hráčské dovednosti na písčitém povrchu. Atmosféra byla vynikající,“ řekl trenér Bohunic Radek Pešek.

Českobudějovický turnaj oživila účast dvou pražských týmů – Bohemians Praha a Dukly Praha. „Bylo to super zpestření mezi zápasy na klasických fotbalových trávnících. Organizace, prostředí, soupeři i formát turnaje hodnotím velmi pozitivně,“ prohlásil trenér Bohemians Praha 1905 Kryštof Herold.

„Postupně realizujeme po Česku projekt E.ON Beach Aren a spolupráce chceme využít naplno. Proto nyní zajišťujeme další turnaje a určitě u nich nezůstaneme,“ řekl za organizátory Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Témata:  sport, fotbal, mládež