16. listopadu 2015 • 16:29

Prestižní turnaj v plážové kopané ovládly domácí týmy

Autor:
Prestižní turnaj v plážové kopané ovládly domácí týmy
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 2:0. Rozhodli Šural a Karavajev CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 2:0. Rozhodli Šural a Karavajev
Explzeňský Rajtoral (†31) spáchal sebevraždu. Podívejte se na jeho kariéru Explzeňský Rajtoral (†31) spáchal sebevraždu. Podívejte se na jeho kariéru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Celkem osmadvacet týmů mladých fotbalových nadějí se utkalo v rámci tradičního turnaje E.ON Beach Cup, který se konal v arénách v Českých Budějovicích a v Brně. Sobotní klání v moravské metropoli ovládla Sparta Brno a Tatran Bohunice, nedělní část na jihu Čech vyhráli hráči SK Dynamo České Budějovice a FK Junior Strakonice.„Kluci si vyzkoušeli něco nového a zpestřili si své hráčské dovednosti na písčitém povrchu. Atmosféra byla vynikající,“ řekl trenér Bohunic Radek Pešek.

Českobudějovický turnaj oživila účast dvou pražských týmů – Bohemians Praha a Dukly Praha. „Bylo to super zpestření mezi zápasy na klasických fotbalových trávnících. Organizace, prostředí, soupeři i formát turnaje hodnotím velmi pozitivně,“ prohlásil trenér Bohemians Praha 1905 Kryštof Herold.

„Postupně realizujeme po Česku projekt E.ON Beach Aren a spolupráce chceme využít naplno. Proto nyní zajišťujeme další turnaje a určitě u nich nezůstaneme,“ řekl za organizátory Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Témata:  sportfotbalmládež