+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
19. září 2007 • 00:00

Fortuna: Zkroťte si Řepku!

Autor:
Tomáš Řepka a jeho výstup v utkání v Teplicích.
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sázková kancelář Fortuna, generální sponzor Sparty, se hodně zlobí. Časté výstřelky mistrovského týmu jí kazí jméno, poslední kapkou byly události v Teplicích.Sázková kancelář Fortuna, generální sponzor pražské fotbalové Sparty, se hodně zlobí. Časté výstřelky mistrovského týmu jí kazí jméno, poslední kapkou byly nedělní události v Teplicích. Sázkaři vzkazují, že si u společnosti už nikdy nevsadí. "Přestává to být legrace," říká partner Letenských a volá po rychlé nápravě. Za svou propagaci na sparťanských dresech platí podle odhadů sázková kancelář třicet milionů korun ročně. V poslední době se ale o Spartě velmi často hovoří v souvislosti s excesy, které se vymykají běžnému standardu. To se Fortuně nelíbí. "Během měsíce a půl se udály dva velké incidenty, ten poslední překročil veškeré meze sportovního chování," říká Tomáš Grombíř, mluvčí společnosti.

Témata: Klasická verze
Mobilní verze