+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
21. prosince 2015 • 13:08

Freestyle fotbalisté, nová Navara a nejnovější výzva od Nissanu

Autor:
TOP VIDEA
UŽ V PÁTEK! Velký průvodce ke startu HET ligy. Plus dárek PEXESO UŽ V PÁTEK! Velký průvodce ke startu HET ligy. Plus dárek PEXESO
Kuriózní skreč Plíškové. V Číně strčila palec do větráku, skončila v slzách Kuriózní skreč Plíškové. V Číně strčila palec do větráku, skončila v slzách
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je možné přesně přijímat přihrávky na pohybujícím se povrchu? Nissan opět dokázal, že praxe je mnohem zajímavější a zábavnější než teorie. Vedle dvou robustních pick-upů Nissan Navara se na úspěchu tohoto experimentu podíleli freestyle fotbalisté Tamás Sűrű FX, vítěz mistrovství světa, a Mátyás Kvárta, bronzový medailista z mistrovství Evropy. Nissan se jako oficiální sponzor UEFA Champions League snaží neustále přicházet s novými a novými výzvami. Nejdřív to byla soutěž mezi sportovním autem a  míčem, potom se soutěžilo v kopech na branku a úkolem bylo dokopnout míč virtuálně do Berlína.

Základním požadavkem této nejnovější výzvy je udržet míč bezpečně nad zemí. Je možné přesně přijímat přihrávky na pohybujícím se povrchu? Zjistěte to v nejnovějším filmu od Nissanu! Podle videa natáčeného v Győru s maďarskými freestyle fotbalisty to není nemožné. Sice k tomu potřebovali nemálo cviku, ale nakonec se jim to povedlo. Je to nejnovější úspěch v sérii výzev od Nissanu.

25letý Tamás Sűrű FX, který hraje freestyle fotbal 10 let, a jeho tréninkový partner Mátyás Kvárta při tvorbě videa nemálo riskovali. Na konci natáčení připomněli režisérům, aby upozornili diváky, že by nikdo neměl něco takového zkoušet bez pořádného tréninku a v nekontrolovaném prostředí.

Tichými hvězdami videa se staly dva vozy Nissan NP300 Navara. Zbrusu nová verze nejpopulárnějšího pick-upu na světě poskytla freestyle fotbalistům ideální podmínky. Nový Nissan NP300 Navara přináší pohodlí a zpracování, které se inspiruje segmentem crossoverů, a zároveň zachovává proslulé vlastnosti modelové řady Navara, kterými jsou odolnost, nosnost a vynikající schopnosti v terénu. Nový pětibodový systém zavěšení zadní nápravy navíc Navaře poskytuje výrazně lepší jízdní komfort a dokonalejší ovladatelnost.

Vychutnejte si video s novou Navarou a úžasnými kousky freestyle fotbalistů. 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram