26. prosince 2015 • 21:25

Fanoušci Bohemky nechápou: Turnaj legend vyhrál v dresu Střížkova?!

Autor:
TOP VIDEA
Slavia může slavit titul na Strahově: Dlužíme mu to, zní z klubu Slavia může slavit titul na Strahově: Dlužíme mu to, zní z klubu
Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu? Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Co tam dělá dres Střížkova? Místo radosti z triumfu internacionálů Bohemians na Vánočním turnaji, zkoumali fandové „klokanů“, jak se povedlo propašovat mezi vítěze triko nenáviděného rivala. Za všechno může gólman David Šimon. A fanoušci se na sociálních sítích divili a nevěřili vlastním očím.„Fans 05 se můžou pos..t z dresu FK Bohemians Praha, který má na sobě David Šimon. Za to jednoznačně palec nahoru,“ rozdmýchal emoce na sociální síti Facebook fanoušek, který se netají náklonností ke konkurentovi ze Střížkova, jenž momentálně hraje jen Pražský přebor. Před lety si ale zahrál nejvyšší soutěž.

Ohlasy z tábora rivala na sebe nenechaly čekat. „Ten frajer v gólmanským dresu Střížkova, to nemyslí vážně, že ne??,“ komentoval snímek příznivec „klokanů“ z Vršovic. „Ostuda,“ shrnul své dojmy další. „Je to chyba. Ale s…e na dres,“ snažil se klidnit atmosféru další z fanoušků.

Šimon si během kariéry zachytal v roce 2003 za vršovické Bohemians, ale pak působil v sezoně 2009/2010 i u konkurenta ze Střížkova.

Krasnodar taky není ze Sparty úplně happy, myslí si Chovanec