12. ledna 2016 • 17:31

Jako Příbram! Japonci pobavili skvělým tanečním signálem

Autor:
Japonští mladíci předvedli parádní přímý kop.
TOP VIDEA
Jarolím chce dvě, tři změny v sestavě: Jankto si řekl o místo Jarolím chce dvě, tři změny v sestavě: Jankto si řekl o místo
Darida v Overtimu: Na EURO nám chyběla lehkost, Jarolím dal nový impulz Darida v Overtimu: Na EURO nám chyběla lehkost, Jarolím dal nový impulz
VŠECHNA VIDEA ZDE

To tu ještě nebylo. S velmi nápaditým způsobem signálu přišel školní tým z Japonska. Netradiční manévr při přímém kopu náramně zaskočil soupeře a jeho provedení může konkurovat i kouskům z Příbrami, kteří jsou svými signály v české Synot lize pověstní.Nápaditost fotbalistů při standardních situacích nezná mezí. Mladí Japonci však přišli s úplnou novinku. Do přímého kopu se zapojil skoro celý tým. Tři hráči stojící před míčem se chytli kolem ramen a společně odtančili k soupeřem postavené zdi.

V tom se rozběhnul hráč, který se ujmul přímého kopu. Kráčející zeď v objetí se sklonila, překvapený brankář střelu viděl na poslední chvíli a nestihl zareagovat. Nešťastníkovi v bráně nezbylo nic jiného, než vylovit míč ze sítě.

VIDEO: Podívejte se na skvělý signál mladých Japonců

Japonští mladíci pobavili stadion a následně celý internetový svět. Novým signálem by se mohla nechat inspirovat i Příbram, která je v české Synot lize pověstná svým netradičním zahráváním standardních situacích. Středočeši už vyzkoušeli střet dvou vláčků, kuriózní roh, při němž se u praporku mačkalo devět hráčů a známé příbramské kolečko. 

Srážka dvou vláčků, lob a GÓL! Příbrami konečně vyšel geniální signál

Příbram - Mladá Boleslav: Kuriózní roh. Tlačilo se u něj 9 hráčů!

720p 480p 360p 240p
Plzeň - Příbram: Vypečený signál a gól Tomáše Zápotočného na 1:2