12. ledna 2016 • 11:41

Poleťte s námi do ruského Krasnodaru!

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci
Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Los play off Evropské ligy padl tentokrát na ruský Krasnodar, pro Spartu jeden z nevyzpytatelných soupeřů. Co ji v Rusku čeká?Krasnodar patří ke stabilním členům ruské ligy. O jeho síle jsme se mohli přesvědčit, když v Evropské lize vyhrál svoji skupinu.  Jednou z možných slabin Krasnodaru by mohla být nerozehranost týmu po delší zimní přestávce.

Foto 

Jedno je jisté! Bude se jednat o velmi těžký a napínavý souboj!

Chcete se podívat do ruského Krasnodaru? SYNOT TIP vám cestu do Krasnodaru umožní. Co pro to musíte udělat?

V termínu od 8. 1. do 21. 1. hrajte novou losovanou hru Keno! Dva nejvíce aktivní hráči poletí i se svým doprovodem 24. 2. do Krasnodaru.

Foto 

SYNOT Keno si můžete vsadit na jakékoliv provozovně se sázkovým terminálem. Kde se nachází vaše nejbližší pobočka? To vám rádi sdělíme na naší bezplatné lince 800 888 100 nebo se můžete podívat do Seznamu poboček na našem webu synottip.cz.