25. ledna 2016 • 21:23

Pavelka si poprvé zahrál v Turecku. Na hřišti byl u remízy 1:1

Bývalý záložník Liberce David Pavelka
Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza
Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou

Fotbalista David Pavelka má za sebou debut v dresu Kasimpasy, kam minulý týden přestoupil z Liberce. V dnešním duelu 19. kola turecké ligy naskočil do hry v nastaveném čase při remíze 1:1 na hřišti Basaksehiru. Kasimpasa tak nevyužila šanci dotáhnout se v tabulce na třetí Galatasaray a je šestá.

Čtyřiadvacetiletý Pavelka se Kasimpase upsal minulý týden a dnes se objevil na lavičce. Odtud sledoval, jak se jeho noví spoluhráči ujali v závěru poločasu vedení po gólu Derdiyoka.

Jenže deset minut před koncem domácí srovnali. Český reprezentant do hry nastoupil těsně před závěrečným hvizdem, na remíze už nic nezměnil.