+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
8. března 2016 • 08:00

VIDEO: Světový fotbal - Messi vs. Ronaldo

Autor:
Cristiano Ronaldo a Lionel Messi, dva velcí fotbalisté i rivalové
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 4:1. Pražané udrželi domácí neporazitelnost CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 4:1. Pražané udrželi domácí neporazitelnost
Liberec - Plzeň: Hollweg s Maierem předvedli parádní pěstní souboj! Liberec - Plzeň: Hollweg s Maierem předvedli parádní pěstní souboj!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kombinace ve středu hřiště a bleskový útočný výpad zakončený samostatným nájezdem na brankáře. To je cílem následující průpravné hry, v níž mezi sebou soupeří týmy Messiho a Ronalda.Oba celky hrají proti sobě v obdélníku 20x40 metrů, který je rozdělený na tři pásma: jedno střední a dvě útočná (rozměr trenér přizpůsobí kvalitě hráčů). Na obou kratších stranách obdélníku jsou dvě malé branky s jedním brankářem.

Hra startuje ve středním pásmu, v němž se snaží tým, který má míč v držení, udělat čtyři přihrávky v řadě. Pokud se mu to podaří, může jeden hráč přejít do útočného pásma a pokusit se vstřelit gól do jedné z branek. Zabránit mu v tom může jen brankář soupeře. Když hráči při kombinaci opustí střední pásmo, automaticky balon přechází na kopačky protivníka.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, cvičení
 Klasická verze
Mobilní verze