+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. května 2016 • 17:07

Nike připravil pro mladé fotbalisty turnaj NikeFootballX Winner Stays

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Marpova upřímná zpověď: O rodině, obavách, lákání MMA i tetování Marpova upřímná zpověď: O rodině, obavách, lákání MMA i tetování
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po celém světě se v květnu odehrává unikátní turnaj NikeFootballX Winner Stays pro fotbalisty a fotbalistky od 14 do 20 let a k účasti zve i české hráče. Ať už hrají fotbal od malička, jsou to hobby hráči, nebo tento sport jen milují, mohou si sestavit tým a přihlásit se. Ti nejlepší z nejlepších se utkají 27. května v pražském finále a vítěz pojede poměřit síly se soupeři na mezinárodní turnaj do Paříže.Pro mnoho mladých hráčů fotbalu se sen může stát skutečností. Nike totiž připravil turnaj, kde mladí talentovaní fotbalisté poměřují síly s dalšími v kvalifikačních zápasech na pražské Letné.

Vstupenkou k účasti je registrace přes go.nike.com/WSPRG >>

Kvalifikace potrvá na hřišti naproti letenskému stadionu až do 23. května. Nejlepších jedenáct týmů postupuje do finále, které se odehraje na Barrandově už 27. května. Nechybí známé osobnosti, trenéři ani české fotbalové hvězdy. Nike finalisty vybaví outfitem včetně posledního modelu kopaček, aby podali co nejlepší výkony.

Registrujte se na unikátní turnaj NikeFootballX Winner Stays

Vítěz následně pojede do Paříže reprezentovat ČR na světovém finále NikeFootballX Winner Stays, které se koná v době mistrovství Evropy ve fotbale ve Francii od 10. června do 10. července. Mladí hráči v Paříži potkají světové legendy a zažijí unikátní atmosféru oslav fotbalu.

Registrujte se na unikátní turnaj NikeFootballX Winner Stays
Registrujte se na unikátní turnaj NikeFootballX Winner Stays

Se spuštěním registrací na turnaj na go.nike.com/WSPRG Nike zároveň publikovalo aplikaci Nike Football, která hráčům slouží jako komunikační kanál, aby si mohli domluvit zápasy s dalšími týmy. Kromě toho aplikace nabízí novinky ze světa fotbalu nebo možnost předobjednávek a nákupu limitovaných edicí produktů Nike.

Více informací o celé akci najdete na: go.nike.com/prgx

 Klasická verze
Mobilní verze