+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. září 2016 • 09:54

FIFA 17 je venku! Objevte realitu na hřišti a budujte kariéru v Premier League

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zcela přepracovaná FIFA 17 přináší fotbalovou realitu k vám domů. Komplexní inovace ve způsobu myšlení a pohybu fotbalistů či fyzickém kontaktu s protivníky vám umožní účinný přechod do ofenzívy, čímž si podmaníte každý okamžik na hřišti.VYLEPŠENÉ STANDARDNÍ SITUACE

Každou standardní situaci, od penalty až po rohový kop, můžete zahrát svým stylem a spolehnout se naprostou kontrolu nad jejím provedením.

PŘÍMÉ VOLNÉ KOPY
Úpravou náběhu při rozehrání volného kopu získáte větší možnosti v případě zakroucení míče či jiné úpravy jeho trajektorie. Rozehrát nyní můžete například vnějším nártem přímo kolem soupeřovy zdi.
NOVÉ ZAHRÁVÁNÍ ROHŮ
Nový systém míření z rohů vám umožňuje vybrat si toho správného spoluhráče s větší přesností. Navíc mění způsob, jakým si na váš centr nabíhají. Přepněte se na hráče v šestnáctce a nechte na spoluhráči, aby vám míč poslal přesně na hlavu.
NOVÉ ZAHRÁVÁNÍ PENALT
Při zahrávání penalt se nyní můžete spolehnout na naprostou kontrolu. Pohybujte se volně směrem k míči a zvolte různý úhel nebo rychlost náběhu.
UŽIVATELEM OVLÁDANÉ AUTY
Přistupte k čáře, ať máte lepší postavení k vhození míče do hry. Naznačením vhození se pokuste obránce zmást. A následně rychle vhoďte míč spoluhráči.

SYSTÉM AKTIVNÍ INTELIGENCE

Díky zcela novému systému, který mění způsob, jakým se hráči pohybují, čtou hru a reagují, mají fotbalisté neustálý přehled o dění kolem a vyvíjí větší aktivitu v situacích bez míče.
NEUSTÁLÝ PŘEHLED O DĚNÍ
Každý hráč teď analyzuje vzdálenost k soupeřům a prostor kolem nich z důvodu lepší identifikace útočných příležitostí. Jakmile jste v držení míče, vaši spoluhráči poznají, jestli jim můžete přihrát, a v takovém případě se vám nabídnou nebo si naběhnou novým způsobem.
NOVÉ TYPY NÁBĚHŮ
Důvtipnější hráči a zvýšená aktivita při hře bez míče vyústí v nové a kreativní způsoby, jak překonat soupeřův blok. Organizované, falešné či nečekané náběhy hned několika spoluhráčů najednou nebo vyžádání podpory v útoku jsou jen několika málo příklady zakládání ofenzivních akcí.

PŘEPRACOVANÁ HRA TĚLEM

Velké změny doznal způsob, jakým se hráči chovají na hřišti. Kontrolu nad souboji o prostor a míč máte nyní ve svých rukách.
VRACENÍ DO OBRANY
Nový systém přechodu do defenzivní činnosti nabízí možnosti organizovaného napadání, driblinku, důrazné hry do těla a další způsoby bránění, které věrně ztvárňují souboje o míč. To je obzvlášť důležité, pokud chcete kontrolovat míč a dát spoluhráčům čas, aby si naběhli nebo vám poskytli podporu.
NOVÉ FYZICKÉ KONTAKTY
Fyzické kontakty hráčů po celém hřišti jsou o další stupeň věrohodnější, ať už jde o srážky s brankářem, obranné zákroky, rovnocenné souboje s protihráčem, strkanice během přihrávky vzduchem, nebo kontrolu míče při clonění.
360° DRIBLINK S CLONĚNÍM MÍČE
Nový způsob clonění vám pomůže udržet si soupeře od těla, aniž byste přišli o míč. Obránce můžete odclonit při driblinku jakýmkoli směrem.

NOVÉ MOŽNOSTI ÚTOČENÍ

Nové možnosti v útoku se promítnou do dalších způsobů vytváření šancí a zakončování před brankou.
PRUDKÉ ZAKONČENÍ
Nová technika střelby umožní hráčům vypálit do prostoru branky za všech situací – v případě umístěné střely, voleje i prostého doklepnutí míče do sítě.
PŘIHRÁVKA DO BĚHU Z PRVNÍ
Zakroucená. Přesná. Do prostoru. Vytvořte nové brankové příležitosti díky perfektně provedeným přihrávkám do běhu z první.
PRUDKÝ ODKOP OD BRÁNY
Zahajte rychlý protiútok prudkým a přesným odkopem od vlastní branky.
HLAVIČKY O ZEM
Větší kontrola nad směrem zakončení dovolí hráčům trknout míč do země a ztížit tak brankářům jejich práci.

PŘÍBĚH: CESTA

VYZKOUŠEJTE SI FOTBALOVÝ ŽIVOT V PREMIER LEAGUE
Poprvé v sérii FIFA budete moct prožít svůj příběh na hřišti i mimo něj jako Alex Hunter, vycházející hvězda Premier League. Podepište smlouvu s některým z klubů Premier League, který vede reálný trenér a jenž má na soupisce špičkové hráče z celého světa. Vstupte do nového světa ve hře FIFA 17 a vydejte se na Cestu, na níž vás čeká plno vypjatých vzestupů i pádů.

JIŽ V PRODEJI
Kupte si FIFA 17 Super Deluxe Edition a získejte až 40 prémiových zlatých jumbo balíčků pro FIFA Ultimate Team, hráče z Týmu týdne na hostování a další skvělý obsah do FUT! Frostbite, jeden z předních enginů herního odvětví, přináší do hry FIFA 17 pro Xbox One, PlayStation 4 a PC věrně ztvárněnou akci a představuje fanoušům nové prvky a detailně zpracované postavy hráčů s emocemi.

FIFA 17
FIFA 17

Témata: 
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze