29. září 2016 • 18:46

Změna na důležitém postu. Končí ředitel agentury STES Koželuh

Autor:
Luboš Koželuh končí jako šéf agentury STES
TOP VIDEA
ANKETA mezi redaktory Sportu: Titul? Plzeň je v psychické výhodě, Slavia spíš nezaváhá ANKETA mezi redaktory Sportu: Titul? Plzeň je v psychické výhodě, Slavia spíš nezaváhá
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na jednom z důležitých postů v českém fotbale dojde ke střídání. Luboš Kuželuh končí jako ředitel marketingové agentury STES. Dceřinou společnost Fotbalové asociace ČR, která mimo jiné spravuje televizní a marketingová práva k ePojisteni.cz lize, vedl od roku 2013. S vedení FAČR se dohodl na ukončení spolupráce k 30. září 2016.Koželuh dříve působil v hokejovém prostředí jako manažer ve Spartě a Plzni. V posledním žebříčku nejmocnějších lidí v českém fotbale, který sestavuje deník Sport, se Koželuh umístil na 43. místě.

„Rád bych Luboši Koželuhovi poděkoval za odvedenou práci a popřál mu dále hodně úspěchů, ostatně věřím, že v určitých oblastech budeme spolupracovat nadále. Osobou nového ředitele se nyní bude zabývat představenstvo společnosti,“ uvedl Pelta. V něm zasedají kromě odcházejícího Koželuha a Pelty také předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda a místopředsedové FAČR Roman Berbr a Zdeněk Zlámal.