30. listopadu 2016 • 17:13

Mladíci Sparty porazili Turky, ale v LM končí. Mustedanagič byl vyloučen

Dorostenec Zinedin Mustedanagič v dresu Sparty opouští hřiště po remíze 0:0 v Liberci
Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla? Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla?
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?

Fotbalisté Sparty do 19 let vyhráli v dnešní odvetě druhého kola Youth League na Žižkově nad Altinordu FK 3:2. Letenský celek, který hrál skoro celý druhý poločas bez vyloučeného Zinedina Mustedanagiče, však po prohře 2:6 z prvního utkání v Turecku v soutěži skončil.

Hosty už ve čtvrté minutě poslal do vedení kapitán Aktay, který tak navázal na pět branek z úvodního utkání. Sparta sice krátce po přestávce přišla po druhé žluté kartě o Mustedanagiče, přesto dokázala skóre otočit, když se prosadili Fortelný, Köstl a Mareček. Za Altinordu už pouze v závěru snížil Aktas.

480p 360p 240p
Sparta porazila Altinordu 3:2, ale v Lize mistrů končí

LM U19: Sparta - Altinordu: Mustedanagič udeřil loktem soupeře a dostal červenou kartu

LM U19: Sparta - Altinordu: Rychlá akce domácích a Jan Fortelný vyrovnal na 1:1

LM U19: Sparta - Altinordu: Köstl poslal Spartu do vedení 2:1

LM U19: Sparta - Altinordu: Naděje pro Spartu! Mareček procedil míč do brány na 3:1

LM U19: Sparta - Altinordu: Aktas luxusně snížil na 2:3

Odveta 2. kola Youth League fotbalistů do 19 let:
Sparta Praha - Altinordu FK (Tur.) 3:2 (0:1)
Branky: 55. Fortelný, 66. Köstl, 78. Mareček - 4. Aktay, 89. Aktas. ČK: 52. Mustedanagič (Sparta). Rozhodčí: Žganec (Slovin.). První zápas 2:6, postoupil Altinordu.
Sestava Sparty: Kotek - Tvaroh, Köstl, Burda, Flak (46. Šnajdr) - Majka, Mareček, Havelka, Fortelný - Mustedanagič, Novotný (46. Drchal). Trenér: Čunát.