+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. března 2010 • 15:22

VIDEO: Zranil naráz tři soupeře, ale nefauloval

Autor:
Radost Wijnaldy a dalších hráčů Feyenoordu.
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny! Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tři v jednom! Existují zákeřní fotbalisté, kteří chytnou „blikanec“ a spíš než po míči jdou po nohách soupeře. Georginio Wijnaldum z Feyenoordu k nim nepatří, je to spíš hbitý technik. Přesto se mu v nizozemské lize proti Haagu povedl kousek, na který by byl hrdý lecjaký brousek. Najednou zranil tři soupeře. Nefauloval přitom ani jediného!Něco takového patří spíš do grotesek než do důležitého fotbalového zápasu. Georginio Wijnaldum se před několika dny šikovně prohnal směrem do šestnáctky týmu ADO den Haag, zdál se být nepolapitelný.

Jak fotbalista zranil tři soupeře najednou, aniž by fauloval:

360p 240p
Georginio Wijnaldum z Feyenoordu svou hbitostí zamotal hlavu soupeřům, kteří se sami zranili

Těsně před brankářem to bylo na posledních třech hráčích Haagu, aby troufalého nizozemského reprezentanta do 21 let zastavili.

Ztroskotali na něm však stejně jak spoluhráči chvíli před tím. Ba ne – vlastně dopadli ještě hůř. Mnohem hůř. V jediném okamžiku je Georginio Wijnaldum poslal k zemi, jako kdyby vládnul nějakou černou magií. Na trávníku se váleli pořádnou chvíli, pěkně vedle sebe.

Gól z toho nebyl, přesto tahle situace ze zápasu, který nakonec skončil remizou 2:2, oběhla televizními stanicemi po celém světě. A jen tak mimochodem – jednu z branek vítězů přece jen vstřelil Wijnaldum.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze