+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. března 2010 • 11:49

Fotbalové profíky potrápily děti. 100 dětí

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví
SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení SESTŘIH: Augsburg - Freiburg 3:3. Domácí senzačně zachránili remízu dvěma góly v nastavení
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Takový zápas jste v životě neviděli. Proti profesionálnímu fotbalovému týmu Cerezo Osaka, který hraje nejvyšší japonskou ligu, se v exhibici postavil tým školáků. Profíci s nimi měli velké problémy. Jak je to možné? No, možná proto, že těch školáků bylo na hřišti sto.Na jedné straně jedenáct do modra oblečených mužů, kteří se fotbalem živí. Na druhé straně nekonečný zástup dětí v červených dresech. Jeden, druhý, třetí, padesátý, stý!

Profíci proti stovce dětí:

S jedenácti škvrňaty by si hráči Osaky poradili s prstem v nose. Ale se sty caparty je to už horší. Profíci se nemohou ani hnout, všude je nějaký špunt, který chce kopnout do míče.

Děti se roztáhly do působivého rozestavení 40-30-30, elitní fotbalisté je mohou přemoci jen dlouhými nákopy nebo rychlými sprinty. Zápas sice nakonec končí 3:2 pro ně, ale dospělí fotbalisté za něj mohou být ještě rádi.

Takhle vypadal nástup. A stále nekončil...
Takhle vypadal nástup. A stále nekončil...

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, japonsko, děti
 Klasická verze
Mobilní verze