+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. března 2010 • 16:44

VIDEO: Góóól! Brankář se trefil ze 70 metrů

Autor:
Argentinský brankář Dario Capogrosso.
TOP VIDEA
PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu? PREVIEW 11. KOLA: Specialista na Liberec Milan Škoda. Zlomí Sparta prokletí jabloneckého stadionu?
SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jsou brankáři, kteří pomalu nepřekopnou půlku. Mezi ně ale Argentinec Dario Capogrosso rozhodně nepatří. Dokázal to v utkání druhé argentinské ligy, ve kterém vstřelil soupeři gól z dobrých 70 metrů. Capogrossův tým C.A.I. díky této trefě hrál s Gimnasiem de Jujuy 1:1.Tým C.A.I. byl dosud zajímavý snad jen tím, že je v argetintinských soutěžích nejlépe postaveným celkem z Patagonie. Na rodzíl od tučňáka patagonského se ale nikdy nedopracoval k světové proslulosti. Snad proto, že se přednostně specializuje na výchovu mladých fotbalistů.

Brankářův gól ze 70 metrů:

360p 240p
Parádní gól argentinského brankáře ze 70 metrů

Je tedy paradoxní, že hráč, který C.A.I. konečně dostal do titulků novin po celém světě, není žádný zelenáčský utřinos. Brankáři Capogrossovi je už 30 let, ve srovnání se spoluhráči je za veterána. I drzé mládí se však před ním muselo poklonit poté, co předvedl v utkání s rivalem z Jujuy.

Capogrosso zahrával daleko od středové lajny přímý kop, k soupeřově brance to měl 70 metrů. Pokusil se o prudký centr, povedlo se mu ale ještě víc – jeho rána přeletěla všechny včetně soupeřova gólmana a znamenala vyrovnání na 1:1. Tímto výsledkem utkání i skončilo.

Témata:  sport, fotbal, gól, brankář
 Klasická verze
Mobilní verze