22. března 2010 • 16:44

VIDEO: Góóól! Brankář se trefil ze 70 metrů

Autor:
Argentinský brankář Dario Capogrosso.
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka bodoval pohotovou reakcí nohou NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka bodoval pohotovou reakcí nohou
BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě BEST OF LIGA NARUBY: bitka na Slovácku a zazděný brejk roku proti Spartě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jsou brankáři, kteří pomalu nepřekopnou půlku. Mezi ně ale Argentinec Dario Capogrosso rozhodně nepatří. Dokázal to v utkání druhé argentinské ligy, ve kterém vstřelil soupeři gól z dobrých 70 metrů. Capogrossův tým C.A.I. díky této trefě hrál s Gimnasiem de Jujuy 1:1.Tým C.A.I. byl dosud zajímavý snad jen tím, že je v argetintinských soutěžích nejlépe postaveným celkem z Patagonie. Na rodzíl od tučňáka patagonského se ale nikdy nedopracoval k světové proslulosti. Snad proto, že se přednostně specializuje na výchovu mladých fotbalistů.

Brankářův gól ze 70 metrů:

360p 240p
Parádní gól argentinského brankáře ze 70 metrů

Je tedy paradoxní, že hráč, který C.A.I. konečně dostal do titulků novin po celém světě, není žádný zelenáčský utřinos. Brankáři Capogrossovi je už 30 let, ve srovnání se spoluhráči je za veterána. I drzé mládí se však před ním muselo poklonit poté, co předvedl v utkání s rivalem z Jujuy.

Capogrosso zahrával daleko od středové lajny přímý kop, k soupeřově brance to měl 70 metrů. Pokusil se o prudký centr, povedlo se mu ale ještě víc – jeho rána přeletěla všechny včetně soupeřova gólmana a znamenala vyrovnání na 1:1. Tímto výsledkem utkání i skončilo.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, gól, brankář
 Klasická verze
Mobilní verze