+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
24. března 2010 • 05:00

VIDEO: 12 vteřin. A brankář pustil gól z půlky

Autor:
Střelec kuriózní trefy Igor Burzanovič v akci.
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stačilo 12 vteřin hry, aby fotbalista Igor Burzanovič vstřelil gól. V zápase japonské ligy se mu to povedlo hodně kuriózním způsobem: Na půlce trochu splašeně odkopával míč směrem na soupeřovu polovinu, brankář Iwaty na jeho překvapivý lob nestačil zareagovat. Branka z 60 metrů je teď v Japonsku hitem číslo jedna.Výkop. Jedna hlavička, druhá, třetí. Odkop z poloviny hřiště, gól. Takhle bláznivě vypadal start víkendového duelu mezi Nagojou a Iwatou v japonské lize. Jestli má tamní televize soutěž o branku roku, pak trefa bývalého bosenského reprezentanta bude patřit k favoritům.

Trefa z poloviny hřiště:

„Vidíte, co všechno je ve fotbale možné?“ radoval se nagojský trenér Dragan Stojkovič, jenž má s podobně památnými ranami svou zkušenost.

Loni se k němu na střídačku po odpískání snášel balon, Stojkovič si to neodpustil a vší silou ho nakopnul. Od brány ho dělilo 50 metrů, ale jeho krásná střela úžasně zapadla přímo pod břevno. Rozhodčí pro jeho parádu neměl pochopení a vykázal bývalého slavného hráče na tribunu.

Nádherný gól trenéra Stojkoviče od střídačky:

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, gól, japonsko
 Klasická verze
Mobilní verze