+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
24. července 2015 • 11:10

Eliáš v Kladně trénoval i povzbuzoval děti v hokejové škole

Autor:
Hokejový útočník Patrik Eliáš diskutuje se začínajícími hráči na Kladně
TOP VIDEA
TOP góly 6. kola La Ligy: Carrascův blafák a Rolánova paráda TOP góly 6. kola La Ligy: Carrascův blafák a Rolánova paráda
Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byl dalším z VIP hostů, kteří navštívili hokejovou školu Rytířů Kladno. Klub vedený Jaromírem Jágrem opět pořádá prázdninové kempy (věnované především technice hole a střelbě) a dětem se vedle zkušených trenérů věnují i hráčské osobnosti. Naposledy děti navštívil útočník Patrik Eliáš, lídr New Jersey Devils, který do zámoří odcházel právě z Kladna, v němž v mládežnickém věku strávil několik let."Je důležité, aby vás hokej bavil. A abyste poslouchali všechno, co vám trenéři říkají. Určitě ví, o čem mluví,“ vyprávěl dvojnásobný vítěz Stanley Cupu klukům, kteří jeho příchod do kladenské klubovny doprovodili potleskem.

Legenda New Jersey Devils se jim potom dlouho podepisovala. Hokejovou školu Rytířů už nedávno navštívil i Radek Smoleňák, kapitán reprezentace, a chystají se další kladenské osobnosti. V minulosti pravidelně talenty cepovali třeba Tomáš Plekanec, Marek Židlický nebo i přímo Jaromír Jágr. Právě hvězdný majitel na chod hokejové školy Rytířů dohlíží a spolu s trenéry vymyslel spoustu cvičení, která jsou zaměřená hlavně na pilování střelby.

Eliáš se na kladenském stadionu objevuje pravidelně, právě tohle místo si vybral pro přípravu na nadcházející sezonu. Ta pro něj bude jubilejní dvacátá v klubu Devils.

Patrik Eliáš navštívil na Kladně hokejovou školuPatrik Eliáš navštívil na Kladně hokejovou školu


Více informací o Patrikovi Eliášovi najdete v dnešním vydání deníku Sport

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze