+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
2. února 2016 • 12:06

Nadšenci z BANDY hokeje prosí o pomoc, podporuje je i Kladno

Autor:
Český hokejový národní tým v BANDY hokeji
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sami vědí, jaké to je bojovat o každou korunu kvůli nevyjasněné situaci s městem. Přesto se kladenští hokejisté rozhodli pomoct národnímu týmu v BANDY hokeji, který se snaží od fanoušků získat prostředky na to, aby mohl Česko reprezentovat na mistrovství světa v Rusku. „Věřím, že tahle spanilá jízda nadšenců zaujme,“ tvrdí Vít Heral, tiskový mluvčí Rytířů. Hráči potřebují prostřednictvím veřejné sbírky (přes Startovač.cz) získat 120 tisíc korun.Nemají sponzory. Pouze touhu. A nadšení. Jenže bez peněz to nejde… „Víme, že částka, kterou se snažíme v rekordně krátkém čase získat touto cestou, je vysoká, na pokrytí celkových nákladů i tak stačit nebude. Cena za dopravu dvaadvacetičlenné skupiny do 2300 km vzdáleného Uljanovsku je totiž závratná. Proto je i každý člen reprezentačního týmu připraven dle svých možností maximálně přispět na svou účast. Naši blízcí už si zvykli, že Czech Bandy je pro nás druhou rodinou,“ tvrdí zástupci českého reprezentačního týmu.

Ti se byli nedávno podívat přímo na kladenském tréninku, na ledě se chvíli místo puku objevoval pro BANDY hokej typický oranžový míček. Hokejisté si s chutí vyzkoušeli, jak se s ním hraje.

„Chceme národnímu mužstvu v Bandy hokeji pomoct, proto s jejich projektem seznamuje naše fanoušky. Věříme, že je tato spanilá jízda nadšenců zaujme,“ vysvětluje tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral. „Je obdivuhodné, co svému sportu tihle borci obětují, a byla by velká škoda, pokud by český národní tým na šampionát nemohl odcestovat,“ doplňuje kladenský představitel.

Aktuálně fanoušci přispěli částkou 23 tisíc korun, takže aby se hokejistům splnil sen o šampionátu, je třeba ještě přidat…

Více informací na www.rytirikladno.cz nebo startovac.cz

 

Témata:  sport, hokej, kladno
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze