a dozvíte se vše jako první.
18. března 2010 • 21:49

Ústí dorazilo Hradec a zahraje si finále

Ústí nad Labem postoupilo do finále první ligy
SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky

Hokejisté Ústí nad Labem postoupili do finále play off první ligy. V šestém semifinálovém duelu dnes nejlepší celek základní části zvítězil v Hradci Králové 5:1 a jeho soupeřem v boji o baráž bude Chomutov.

Finálová série začne v úterý v Ústí.

Pro Hradec nezačalo utkání dobře, hned v první minutě dostal gól od Alinče. Pět minut nato měli domácí příležitost srovnat v dvouminutové přesilové hře pět na tři, ale neuspěli.

Ústečtí Mikulík a Heinisch pak v druhé třetině přidali rychle za sebou další dvě branky a bylo jasné, že favorit si už rozhodující čtvrté vítězství nenechá vzít.

Semifinále play off první hokejové ligy - 6. zápas:
Hradec Králové - Ústí nad Labem 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
Branky:
38. Roubík - 38. a 55. Pazourek, 1. Alinč, 27. Mikulík, 27. Heinisch. Rozhodčí: Blecha, Lacina - Beneš, Štofa. Vyloučení: 4:8. Bez využití. Diváci: 3758. Konečný stav série: 2:4.

Témata:  sport, hokej, první

1.  K. Vary 15 8 3 2 2 50:21 32
2.  Kladno 14 8 2 3 1 44:29 31
3.  Č. Budějovice 15 8 2 0 5 37:26 28
4.  Přerov 15 7 2 1 5 37:29 26
5.  Frýdek-M. 15 6 3 2 4 36:35 26
6.  Ústí n. Labem 15 5 1 5 4 52:51 22
7.  Slavia 15 7 0 1 7 32:34 22