a dozvíte se vše jako první.
6. srpna 2009 • 22:32

Tipsport Cup: Litvínov začal vítězně

Šťastný střelec Viktor Hübl
SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně
Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo

Hokejisté Litvínova úspěšně zvládli svou premiéru v letním Tipsport Hockey Cupu a porazili Mladou Boleslav těsně 5:4. Hosté naopak prohráli stejným výsledkem již v úvodním kole v souboji s Ústím nad Labem.

Litvínovští nastoupili se sedmi juniory v sestavě a přestože jako první inkasovali, v první třetině stihli položit základ ke svému vítězství - vyhráli ji díky trefám Rindoše, Černého a Jánského 3:1.

Ve 33. minutě přidal Bojer čtvrtou branku, ale dvojnásobná početní výhoda přinesla Středočechům snížení zpět na dvoubrankový rozdíl. Přestože se zdálo, že gól Přeučila ze začátku třetí dvacetiminutovky definitivně zlomí odpor Mladé Boleslavi, opak byl pravdou.

Po přesných trefách Jindry a Boháče to totiž bylo v 52. minutě 5:4 a domácí mohli ještě děkovat brankáři Jaroslavu Hüblovi, že nepřipustil vyrovnání.

2. kolo Tipsport Hockey Cupu - skupina B:

Litvínov - Mladá Boleslav 5:4 (3:1, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 12. Rindoš (Jánský), 17. Černý (Reichel, Šlégr), 18. Jánský (Gerhát), 33. Bojer (Majdan, Švarný), 43. Přeučil (Zíma, Stříteský) - 4. T. Sýkora (Bauer, Boháč), 36. Macho (Pabiška), 48. Jindra (Pabiška, Bauer), 52. Boháč (Bahenský). Rozhodčí: Fraňo - Charvát, Pavlovič. Vyloučení: 10:9. Využití: 2:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 837.