22. září 2012 • 19:01

Radulov se v Kontinentální hokejové lize zaskvěl hattrickem

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Útočník Alexandr Radulov se v dnešním programu Kontinentální hokejové ligy blýskl hattrickem, jímž zařídil výhru CSKA Moskva 4:2 nad Chanty-Mansijskem. Nejproduktivnější hráč minulé sezony dal gól v první, druhé i třetí třetině. V sedmi předchozích zápasech přitom skóroval jen jednou.

Hosté v Moskvě od 11. minuty krátce vedli, u úvodní branky zápasu v přesilovce asistoval i český obránce Marek Trončinský. Právě Jugra Chanty-Mansijsk, zatím nejhorší celek sezony, bude v pondělí v české metropoli dalším soupeřem pražského Lva.

Po jedné asistenci si v dnešních zápasech KHL připsali také Jakub Petružálek, Josef Straka a Jan Bulis. Z výhry se ale radoval jen Bulis, jenž s Čeljabinskem zvítězil 3:1 v Nižněkamsku.

Kontinentální hokejová liga:
Chabarovsk - Čerepovec 1:3 (za domácí Petružálek 0+1), Novokuzněck - Viťaz Čechov 0:3, Novosibirsk - Dinamo Minsk 2:1, Ufa - Jekatěrinburg 2:1 (za hosty Straka 0+1), CSKA Moskva - Chanty-Mansijsk 4:2 (za hosty Trončinský 0+1), Nižněkamsk - Čeljabinsk 1:3 (za hosty Bulis 0+1), Kazaň - Magnitogorsk 2:1 po sam. nájezdech, Slovan Bratislava - Omsk 4:2 (za domácí Vondrka 1+0), Lev Praha - Barys Astana 2:4.