Výtečný Kovář! Český gólman nedostal v KHL podruhé za sebou ani gól

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Jakub Kovář z Jekatěrinburgu vychytal v Kontinentální hokejové lize druhou nulu za sebou. Český reprezentační brankář neinkasoval v domácím utkání proti Čeljabinsku a jeho spoluhráč Jakub Petružálek přihrál v 46. minutě na jediný gól zápasu.

Kovář zastavil 24 střel Čeljabinsku a gól nedostal potřetí v sezoně, všechna čistá konta udržel v říjnovém programu. Nejlepším brankářem ligy v této statistice je s čtyřmi nulami Stanislav Galimov z CSKA Moskva, Kovář se nyní zařadil do první pětice.

Útočník Lukáš Kašpar z Chanty-Mansijsku vstřelil vítěznou branku v utkání v Ufě, kde hosté vyhráli 3:1. Černá série Salavatu Julajev se tak prodloužila na pět porážek, z toho tři doma. Kašpar osmým gólem v sezoně zvýšil v 17. minutě na 2:0.