11. září 2015 • 10:46

Co je s Francouzem? Brankář Čeljabinsku skončil na nosítkách

Pavel Francouz se v KHL zranil. Museli ho odvést na nosítkách.
Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě
Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle

Hokejový brankář Pavel Francouz kvůli zranění nedochytal čtvrteční zápas Čeljabinsku na ledě Torpeda Nižnij Novgorod. Český reprezentant se poranil při zákroku už v 18. minutě utkání, které nakonec Traktor prohrál 0:3. Podle webu chelyabinskhockey.com si pětadvacetiletý gólman, jenž led opustil na nosítkách, poranil kotník a mimo hru by měl být deset až dvanáct dní.

Informace o stavu pětadvacetiletého gólmana nejsou zatím známé, opora mistrovského Litvínova z předešlé extraligové sezony však led opustila na nosítkách.

Francouz přišel v létě do KHL jako nejlepší brankář české nejvyšší soutěže, v novém prostředí se mu ale zatím příliš nedaří. Včetně čtvrtečního duelu, ve kterém neinkasoval, nastoupil zatím do čtyř utkání a ani jedno z nich nedokázal Čeljabinsk vyhrát v normální hrací době.

Jen na úvod proti Jekatěrinburgu pomohl Francouz týmu 27 zákroky k výhře 2:1 po nájezdech, další tři zápasy nedochytal.

Témata:  sporthokejfrancouzčeljabinskkhl