2. října 2015 • 22:44

Kvapil se Smoleňákem řídili výhru Záhřebu nad Magnitogorskem

Smoleňák řídil s Kvapilem výhru v KHL
Zlín - Slavia: Škoda jako Poborský! Krásným lobem překonal Dostála, Slavia vede 2:0 Zlín - Slavia: Škoda jako Poborský! Krásným lobem překonal Dostála, Slavia vede 2:0
Chomutov - Mountfield HK: Hokejová paráda! 16letý Lauko vymíchal obránce Newtona Chomutov - Mountfield HK: Hokejová paráda! 16letý Lauko vymíchal obránce Newtona

Čeští útočníci Marek Kvapil a Radek Smoleňák řídili v Kontinentální hokejové lize dnešní vítězství Záhřebu 4:1 nad Magnitogorskem. Nejproduktivnější hráči Medveščaku se podíleli na všech brankách - Kvapil dva góly dal a na jeden přihrál, Smoleňák měl bilanci 1+1.

Kvapil nahrál ve 22. minutě na úvodní branku Milana Jurčiny, poté se trefil Smoleňák a úspěšnou desetiminutovku zakončil ve 32. minutě třetí brankou Medveščaku Kvapil po Smoleňákově asistenci. Kvapil ještě sedm sekund před koncem zpečetil výhru chorvatského celku střelou do prázdné branky.

Medveščaku se podařilo vymazat elitní útok Magnitogorsku vedený nejproduktivnějším Čechem v KHL Janem Kovářem, jenž tentokrát vyšel naprázdno.

S bodem z utkání proti Ufě se musel spokojit Slovan Bratislava pod vedením trenéra Miloše Říhy staršího, jenž prohrál doma potřetí za sebou. Slovan podlehl 3:4 v prodloužení, na vyrovnávací třetí branku nahrál Lukáš Kašpar.