4. února 2016 • 13:16

Slovan v KHL opět vyhrál, Záhřeb nestačil na Vladivostok

Hokejisté Slovanu Bratislava se radují z gólu
Sparta - Plzeň: Karavajev u tyče dorazil Konatého přihrávku, Sparta vede 2:0 Sparta - Plzeň: Karavajev u tyče dorazil Konatého přihrávku, Sparta vede 2:0
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?

Hokejisté Slovanu Bratislava zvítězili v Chabarovsku 3:2 po samostatných nájezdech a opět se přiblížili postupu do play off Kontinentální ligy. Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy mají na osmém místě tabulky Západní konference devítibodový náskok před Dinamem Minsk, které má v základní části před sebou ještě čtyři zápasy.

Slovenský celek šel do vedení už po necelých třech minutách hry, kdy po spolupráci českého tria v přesilovce skóroval reprezentační obránce Tomáš Kundrátek. Chabarovsk dvakrát vyrovnal, gól na 2:2 vstřelil v úvodu druhé třetiny Tomáš Zohorna.

Stav pak změnily až nájezdy, v nichž se prosadili Zohorna i český útočník hostů Lukáš Kašpar. Ve třetí sérii rozhodl Andrej Šťastný o čtvrtém vítězství Slovanu z posledních pěti utkání, naopak Amur prohrál popáté za sebou.

Kontinentální hokejová liga:
Chabarovsk - Slovan Bratislava 2:3 po sam. nájezdech (Zohorna 1+0 - Kundrátek 1+0, Kašpar a Nedorost 0+1),
Vladivostok - Záhřeb 5:4 v prodl.

Témata:  KHLSporthokej