4. února 2016 • 13:16

Slovan v KHL opět vyhrál, Záhřeb nestačil na Vladivostok

Hokejisté Slovanu Bratislava se radují z gólu
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem
Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy

Hokejisté Slovanu Bratislava zvítězili v Chabarovsku 3:2 po samostatných nájezdech a opět se přiblížili postupu do play off Kontinentální ligy. Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy mají na osmém místě tabulky Západní konference devítibodový náskok před Dinamem Minsk, které má v základní části před sebou ještě čtyři zápasy.

Slovenský celek šel do vedení už po necelých třech minutách hry, kdy po spolupráci českého tria v přesilovce skóroval reprezentační obránce Tomáš Kundrátek. Chabarovsk dvakrát vyrovnal, gól na 2:2 vstřelil v úvodu druhé třetiny Tomáš Zohorna.

Stav pak změnily až nájezdy, v nichž se prosadili Zohorna i český útočník hostů Lukáš Kašpar. Ve třetí sérii rozhodl Andrej Šťastný o čtvrtém vítězství Slovanu z posledních pěti utkání, naopak Amur prohrál popáté za sebou.

Kontinentální hokejová liga:
Chabarovsk - Slovan Bratislava 2:3 po sam. nájezdech (Zohorna 1+0 - Kundrátek 1+0, Kašpar a Nedorost 0+1),
Vladivostok - Záhřeb 5:4 v prodl.

Témata:  KHL, Sport, hokej