1. března 2016 • 09:54

Zbláznil se? Gončarov při bitce v KHL hodil soupeři po hlavě helmu

Autor:
Gončarov se napřáhl a hodil. Soupeře jeho chování přímo rozzuřilo
TOP VIDEA
Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla? Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla?
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Play off KHL je v plném proudu. Hokejisté Ufy zatím jednoznačně kralují v osmifinálové sérii s Ufou, v neděli už zvýšili v sérii své vedení 3:0 na zápasy. Mezi hráči to ale na ledě mimořádně vřelo.Ve 49. minutě v Kazani vedla Ufa už 3:0. Vedle jejího brankáře Niklase Svedberga se po jedné z akcí domácích strhla potyčka. Na první pohled obyčejná šarvátka ovšem vyústila v nevídanou reakci hostujícího obránce Maxima Gončarova.

Ten během šarvátky s Ryanem Wilsonem neudržel nervy na uzdě a hodil po svém soupeři jeho helmu, kterou mu krátce předtím sundal. Ta ho trefila přímo do hlavy. Za svůj nebezpečný čin ale pod sprchu nešel. Oba aktéři inkasovali za rvačku pětiminutový trest, Gončarov navíc dostal za hozenou helmu dvě minuty a desetiminutový osobní trest.

V zápase už nakonec žádný gól nepadl, Kazani se alespoň podařilo odvrátit vyřazení v pondělním utkání, které vyhrála 4:1.

Témata:  sporthokejkhlufaKazaňbitkarvačkavideo