29. března 2016 • 19:00

Magnitogorsk dělí proti Ufě výhra od finále KHL, bodoval i Kovář

Jan Kovář přispěl k důležité výhře jedním bodem
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky

Hokejisté Magnitogorsku porazili v semifinále KHL Ufu 3:1 a už jen jedno vítězství je dělí od postupu do finále play off. Asistencí u úvodního gólu se na výhře podílel český útočník Jan Kovář, jenž si ve vyřazovacích bojích připsal 16. bod.

Kovář stál v 6. minutě u zrodu akce, při níž Sergej Mozjakin obkroužil branku a jeho neúspěšný pokus zakončit do odkryté branky následně zakončil Viktor Antipin.

Po bezbrankové druhé třetině domácí vyrovnali hned po 18 sekundách třetí části, o osm minut později ale Alexandr Sjomin opět dostal Metallurg do vedení. Výhru pak v samém závěru pečetil gólem do prázdné branky Wojtek Wolski.

Série se nyní vrátí do Magnitogorsku. Metallurg může na domácím ledě rozhodnout o postupu do finále už ve čtvrtek.Východní konference - 4. zápas:

Ufa - Magnitogorsk 1:3
(za hosty Jan Kovář 0+1), stav série 1:3.

Témata:  sport, hokej, khl, ufa, Magnitogorsk