Polák zaválel v KHL. Bodoval i Fillippi, Jordán zažil vítěznou premiéru

Tomáš Filippi (archivní foto)
Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla? Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla?
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?

Český útočník Vojtěch Polák zaznamenal v Kontinentální hokejové lize gól a asistenci při výhře Čerepovce 4:3 v prodloužení nad Jokeritem. Jakub Kovář si v brance vítězů připsal dvacet zákroků.

Mezi střelce se dnes zapsal také útočník Tomáš Zohorna, jenž ale jediným gólem Chabarovsku pouze kosmeticky upravil debakl v Togliatti na 1:5.

Úspěšnou premiéru v soutěži má za sebou obránce Michal Jordán, který už v 11. minutě svého prvního duelu za Kazaň nahozením na branku asistoval u gólu Fjodora Malychina. Tým Ak Bars porazil Vladivostok 3:0.

Mistrovský Magnitogorsk otočil ve třetí třetině skóre duelu proti Astaně. Ve 45. minutě přihrál na vyrovnávací branku Chrise Leeho útočník Tomáš Filippi a v 53. minutě vstřelil vedoucí gól Metallurgu kapitán Sergej Mozjakin tečí střely Jana Kováře. Nejproduktivnější český hokejista v soutěži bodoval už ve čtrnáctém utkání po sobě. V poslední minutě Lee do prázdné branky završil obrat na 3:1.

Alexander Salák nedochytal v brance Novosibirsku duel v Soči. Český gólman dostal v prvních dvou třetinách čtyři branky a do třetí části už za stavu 4:1 pro domácí nastoupil Alexej Krasikov. Sibir inkasoval ještě dvakrát a odvezl si z olympijského města vysokou porážku 2:6.

Témata:  sporthokejKHL