Jágr v Čerepovci hrál a vstřelil vítězný gól

Jaromir Jágr
Vrba o Bakošovi: Uplatnil svoje zkušenosti a hodně nám pomohl Vrba o Bakošovi: Uplatnil svoje zkušenosti a hodně nám pomohl
MOJE JEDENÁCTKA: Sestava z Prahy a Plzně. Tetour splnil přání Podanému MOJE JEDENÁCTKA: Sestava z Prahy a Plzně. Tetour splnil přání Podanému

Zdravotní potíže Jaromíra Jágra nejsou zřejmě tak vážné, hvězdný útočník Omsku v KHL opět střílí góly. V utkání na ledě Čerepovce zvýšil ve druhé třetině na 2:0 a při konečném výsledku 4:1 byl autorem vítězné trefy.

Gólem a asistencí přispěl k první výhře Omsku po dvou předchozích porážkách i Jakub Klepiš.

Jágr předešlý duel KHL ve středu v Petrohradu nedohrál, podle informací deníku Sport kvůli bolavým tříslům. Objevily se tak otazníky nad jeho účastí v přátelském utkání proti Slovensku v příštím týdnu, ke kterému jej trenér Vladimír Růžička ve čtvrtek nominoval. Dnes ale Jágr absolvoval plnou zátěž a na ledě strávil přes 17 minut.

Střelecky se dnes prosadil i nejlepší kanonýr soutěže Jan Marek, který v utkání Magnitogorsku s Čechovem proměnil trestné střílení a za nerozhodného stavu 1:1 byl pak opět úspěšný i v samostatných nájezdech.

Petr Čajánek pomohl gólem k těsnému vítězství Dynama Moskva nad Togliatti, naopak zásah Ladislava Kohna Nižněkamsku na ledě Dinama Minsk na body nestačil.

V brance Spartaku Moskva byl neprůstřelný Martin Prusek a druhým čistým kontem v sezoně se podepsal pod výhru týmu trenéra Miloše Říhy 4:0 nad Čeljabinskem.