Irgl rozhodl v osmifinále KHL o výhře Jaroslavle

0
Jarůšek nechtěl hattrick: Stálo by to peníze, smál se. Jágr mu hokejky nevrátil
Vaniak: Staněk se ti dostane do hlavy, Vindahl Čechy nepředčí. Na EURO...

Český útočník Zbyněk Irgl rozhodl svým gólem úvodní osmifinálový zápas play off Kontinentální hokejové ligy. Jaroslavl díky jeho brance z 55. minuty vyhrála na ledě Atlantu Mytišči 2:1. Na jediný gól domácích přihrál Jiří Novotný.

Domácí prohrou vstoupil do série na tři vítězství také Petrohrad, který podlehl rižskému Dynamu 0:2.

V moskevském derby vedlo Dynamo nad Spartakem i zásluhou jedné asistence Jiřího Hudlera v polovině druhé třetiny už 3:0, ale v prodloužení se nakonec radovali svěřenci trenéra Miloše Říhy.

Osmifinále play off Kontinentální hokejové ligy:
Západní konference - 1. zápasy:
Petrohrad - Dinamo Riga 0:2, Balašicha - CSKA Moskva 3:1, Dynamo Moskva - Spartak Moskva 3:4 v prodl. (za domácí Hudler 0+1), Atlant Mytišči - Jaroslavl 1:2 (Novotný 0+1 - Irgl 1+0).