24. března 2010 • 20:34

Marek dvěma góly zařídil vyrovnání série s Kazaní

Jan Marek
RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou
SESTŘIH: Plzeň - Larnaka 3:1. Viktoria otočila, Bakoš se trefil luxusně z přímáku SESTŘIH: Plzeň - Larnaka 3:1. Viktoria otočila, Bakoš se trefil luxusně z přímáku

Český útočník Jan Marek z Magnitogorsku vstřelil v dnešním čtvrtfinálovém utkání Kontinentální hokejové ligy dvě branky. Jeho tým díky tomu zvítězil v Kazani 2:1 a vyrovnal stav série s obhájci mistrovského titulu na 2:2.

Marek skóroval v 5. a ve 14. minutě, u druhého gólu mu asistovali čeští spoluhráči Tomáš Rolinek a Jaroslav Kudrna. Domácí Kukumberg sice hned minutu poté snížil, další branka už ale v Kazani nepadla.

Nerozhodný stav 2:2 je i v sérii mezi Nižněkamskem a Ufou. Té dnes stačil k vítězství na soupeřově ledě dokonce jen jediný gól, v 12. minutě ho vstřelil Grigorenko.

Východní konference - 4. zápasy:
Nižněkamsk - Ufa 0:1, stav série 2:2, Kazaň - Magnitogorsk 1:2 (za hosty Marek 2+0, Rolinek a Kudrna 0+1), stav série 2:2.

Témata:  sport, hokej, rusko, khl, Marek