Autor: mto
0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny

Český hokejový obránce Radko Gudas z týmu Tampa Bay Lightning nedohrál čtvrteční utkání proti Washingtonu Capitals a hned v první třetině odstoupil kvůli zranění ve spodní části těla. Tým ze slunné Floridy zápas bez českého beka nezvládl a prohrál 3:4. Nejnovější informace ale potvrdily, že zranění není vážné.

Šest minut a dvaadvacet vteřin, to byla porce, kterou zvládl čerstvý olympionik proti Capitals odehrát. Na konci první třetiny odkráčel do šaten a na led haly Tampa Bay Times forum už se nevrátil.

"Ale o nic nejde, má jenom nastřelené stehno, brzy se vrátí," řekl serveru iSport.cz otec beka Lightning a sám bývalý obránce Leo Gudas.

Zprávy o tom, že se nadějný bek mohl zranit na špatně připraveném ledě tedy nebyly pravdivé. Před utkáním Tampy s Washingtonem totiž bylo oznámeno, že kvůli špatnému stavu hřiště v jednom z brankovišť, budou třetiny mít po deseti minutách pauzu a pak si mužstva prohodí strany.