Autor: iSport.cz
0
Zůstaň, jaký jsi... Řepku hráči žerou, bude výborný trenér, předpovídá Páník
Plekanec promluvil o Kladně: Když se pořád opakují stejné chyby, tak…

Jakub Voráček nastartoval gólem obrat Philadelphie vedoucí k vyrovnání série prvního kola play off NHL s hokejisty Rangers. Domácí klub v Madison Square Garden vedl v 9. minutě už 2:0, jenže pak už padaly branky jen do sítě New Yorku a "Letci" zvítězili 4:2. Halu Rangers dobyli na desátý pokus a poprvé od února 2011.

Rangers i tentokrát soupeře přestříleli, i když ne tak jednoznačně jako ve čtvrtek. Na úvod play off byl poměr střel 36:15, dnes 33:25, ale gólman Ray Emery statečně odolával a byl hlavní hvězdou duelu.

Voráček snížil ještě v první třetině, ve druhé hosté udeřili dvakrát a jejich výhru zpečetil do prázdné branky v poslední minutě Wayne Simmonds. Český útočník byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Série bude pokračovat ve Philadelphii v úterý.

Hosté: 14:14. Voráček, 25:45. Akeson, 31:18. Schenn L., 59:35. Simmonds

Domácí: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Staa, Stralman, Klein, Moore – Nash, Stepan, St. Louis – Fast, Richards, Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Dorsett, Moore, Boyle

Hosté: Emery (Heeter) – Coburn, Timonen, Grossman, Streit, Schenn L., MacDonald – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Schenn B., Raffl – Akeson, Couturier, Read – Hall, Lecavalier, Rinaldo