Autor: mto
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Další novou českou tvář objevují v zámoří. Vedení Buffala si na letošním draftu vybralo útočníka Václava Karabáčka a v kempu mladíka samozřejmě chce pořádně prozkoušet. Osmnáctiletý hokejista naskočil i do včerejšího přípravného duelu proti Washingtonu, kde ho čistým hitem zpracoval bývalý hráč Vítkovic Nathan Walker.

Karabáček v první letošní přípravě mužstva Sabres odehrál téměř jedenáct minut, jednou vystřelil na bránu a byl na ledě u jediné obdržené branky, díky které tým Capitals nakonec vyhrál 1:0. Rodák z Brandýsa nad Labem ale zaujal fanoušky také svou pilotní vložkou.

Zhruba v polovině třetí třetiny se devětačtyřicátý hráč draftu nebojácně probíjel středním pásmem až k útočné modré čáře. Tu zásluhou australského útočníka Walkera doslova přeletěl.

Krásný bodyček byl jednou z mála událostí, která zatím ještě chladné hokejové obecenstvo v průběhu utkání zvedla ze sedaček.

Washington - Buffalo 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Branka: 14. Burakovsky.