Hokejisté Znojma si zahrají finále ligy EBEL, vyzvou Salcburk

Hokejisté Znojma si zahrají finále EBEL ligy
Dočkal odchází do Číny. Podívejte se, čím se zapsal ve Spartě Dočkal odchází do Číny. Podívejte se, čím se zapsal ve Spartě
Kometa Brno - Třinec: Emoce na ledě! Takhle se servali Mallet s Krepsem Kometa Brno - Třinec: Emoce na ledě! Takhle se servali Mallet s Krepsem

Hokejisté Znojma pokračují v historickém tažení mezinárodní ligou EBEL a úspěšnou sezonu dnes ještě vylepšili postupem do finále. Na ledě Lince vyhráli šestý zápas 5:2 a semifinálovou sérii ovládli poměrem 4:2.

K rozhodující čtvrté výhře Orli vykročili dvěma góly v úvodní třetině, o které se v rozmezí tři minut postarali Tomas a Podešva. Tomas pak v prostřední části hry zvýšil na 3:1 a góly Puchera a Šedivého v závěru utkání vítězství zpečetily.

Ve finále se Znojmo utká s dalším rakouským soupeřem, v šestém utkání dnes slavil postup i Salcburk. Tým Red Bullu, jehož dres obléká český obránce Zdeněk Kutlák, porazil Villach 2:1. První finálový zápas je na programu 1. dubna.

Témata:  semifináleEBELSporthokejplay off