+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. dubna 2017 • 18:00

Hromadná bitka na turnaji v Mostě! Mladíci se pustili i do rozhodčího

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Připomíná to hromadné bitky Detroitu a Colorada z 90. let, záběry jsou to přitom čerstvé. Na tradičním turnaji hokejistů do 16 let Easter Cup v Mostě se hráči celků bojujících o třetí místo rozhodli zahodit hokejky a radši si dát do nosu. Schytal to i jeden z rozhodčích.Běloruský Brest prohrál v zápase o bronz s Liba Academy ze slovenských Košic 1:4. Podávání rukou mezi soupeři se překvapivě rychle vyhrotilo. A následná strkanice během mrknutí oka přešla v ohromnou rvačku, do které se zapojil snad každý, kdo byl na ledě.

Dva hráči Brestu dokonce začali náhanět jednoho z rozhodčích. Ten se ale nedal a aktivnějšího z útočníků složil k zemi a věnoval mu i pár výchovných úderů do žeber. Hráči Košic mu pak ještě přišli na pomoc.

Nečekaná situace se dočkala i podivného konce, když několik hráčů Brestu po bitce oslavovalo, jako by vyhráli celý turnaj. Dobrou zprávou je, že všichni zúčastnění vyvázli z vyhrocené situace ve zdraví.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, hokej, rvačka
 Klasická verze
Mobilní verze