+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
2. května 2015 • 11:37

Tragédie v Ostravě! Mladého fanouška MS v hokeji ráno přejel vlak

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

U železniční stanice Ostrava-Stodolní srazil okolo 05:00 vlak mladého cizince. Ten na místě zemřel. Šlo zřejmě o fanouška jednoho z týmů, které se v Ostravě účastní hokejového mistrovství světa. ČTK o tom informovala policejní mluvčí Soňa Štětínská."Podle dostupných informací spatřil strojvedoucí vlaku, vyjíždějícího ze stanice, osobu v kolejišti. Již nebylo možno střetu zabránit," uvedla Štětínská. Kvůli neštěstí byl na trati dvě hodiny omezen provoz.

720p 480p 360p 240p
Ti, kteří nesehnali lístek, mohou fandit ve fanzóně

Mluvčí uvedla, že podle předběžných informací nic nenasvědčuje tomu, že by neštěstí zavinil někdo další. "Policisté jsou v souvislosti s událostí v kontaktu s příbuznými zemřelého mladistvého, byl přivolán rovněž policejní krizový intervent," uvedla Štětínská.

V ostravské skupině hrají týmy Běloruska, Dánska, Finska, Norska, Ruska, Slovenska, Slovinska a USA. Do města už přijely tisíce fanoušků ze zahraničí, zejména Finů, Rusů a Slováků. Množství z nich se ve čtvrtek i v pátek v noci pohybovalo v oblasti Stodolní ulice, proslulé množstvím barů a restaurací.

Fanynka v obležení maskotů Boba a Bobka při zápase Finska s USA
Fanynka v obležení maskotů Boba a Bobka při zápase Finska s USA

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze