+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. května 2016 • 14:08

Fanoušci Maďarska na MS sklízí obdiv. Zpívali hymnu s hráči bez hudby

Autor: ,
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nečekají se od nich body, ani překvapivé výhry. Hokejisté Maďarska podle propočtů skončí na dně tabulky skupiny B a sestup z elitní skupiny mistrovství světa by je němel minout, ale jejich fanoušci si užívají účast svých oblíbenců mezi hokejovou elitou na maximum. A světu ukazují, jak se fandí.Netradiční pohled se nabídl návštěvníkům utkání Maďarsko - Kanada. Hráči favorita byli po spláchnutí slabšího protivníka 7:1 už v šatně, ale soupeř, který je na mistrovství světa poprvé od roku 2009, zůstal na ledě.

Hráči kanadského kouče Ricka Chernomaze se seřadili těsně před kruhy a společně s fanouškovským kotlem, který byl skutečně početný, si hromově a hrdě zazpívali maďarskou hymnu.

"Úžasné vidět něco takového na vlastní oči," napsal na Twitter bývalý hráč NHL a v současné době televizní analytik Ray Ferraro. „Jsou dobře blázniví,“ usmíval se i kanadský kapitán Corey Perry. Zkrátka vydařený výlet!

 Klasická verze
Mobilní verze