+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
19. května 2016 • 21:10

Dres, kšiltovka, křik! Takhle fandí maminka Davida Pastrňáka

Autor:
Jsem chválící maminka, říká Marcela Pastrňáková
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pára nad hrncem se stala ze snu českých hokejistů o medaili na světovém šampionátu v Rusku. Je pryč, rozplynula se po porážce 1:2 po nájezdech od Američanů, a fanoušci smutní. Stejně jako maminka reprezentačního forvarda Davida Pastrňáka Marcela, která sledovala čtvrtfinále u televize doma v Praze. Štáb iSport.cz byl přitom, jak prožívala první třetinu."Vždycky jsem hodně křičela, i na zimáku, když byl ještě mladý," popisuje svůj emotivní způsob povzbuzování Marcela Pastrňáková, která viděla do duelu s Američany z MS dvě utkání.

Synovi a nejmladšímu členovi kádru Vladimíra Vůjtka fandí i na dálku, vzdálenost tisíce kilometrů ji neodradí. "Voláme si před zápasem Bruins i po něm," přiznává hrdá maminka, že sleduje i zápasy Bostonu v zámořské NHL.

Během probíhajícího světového šampionátu se David odmlčel, na telefonování neměl útočník první lajny díky nabitému programu čas. "To je pravda, volal mi během MS před utkáním jen jednou, v tom zápase ale hned dvakrát asistoval," vzpomíná paní Pastrňáková na duel ve skupině s Kazachstánem, který Češi vyhráli 3:1.

Další hovory z Ruska už neproběhnou, pouť národního týmu světovým šampionátem skončila už ve čtvrtfinále po smolné nájezdové loterii s USA. Češi padli 1:2 a čtvrté MS za sebou končí bez zisku cenného kovu.

Dres, kšiltovka, křik! Takhle fandí maminka Davida Pastrňáka

720p 480p 360p 240p
Experti o Vůjtkovi: Složil dobrý tým a vnesl do něj klid

720p 480p 360p 240p
Experti po vyřazení: Odcházíme se vztyčenou hlavou

Je konec. Čeští hokejisté si na MS díky prohře s USA 1:2 po nájezdech o cenné kovy nezahrají
Je konec. Čeští hokejisté si na MS díky prohře s USA 1:2 po nájezdech o cenné kovy nezahrají

 Klasická verze
Mobilní verze