+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
8. listopadu 2015 • 16:39

Taky nejsme špatní, těšilo Kováře. Podle Vůjtka si sednul systém

Autor: ,
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem
Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třetí zápas, první dva body. Čeští hokejisté zakončili úvodní turnaj Euro Hockey Tour nejlepším výkonem a s Ruskem urvali výhru v samostatných nájezdech 4:3. A i když to nestačilo na odlepení z posledního místa, mohli být spokojení. „Myslím si, že jsme turnaj zakončili velice dobře,“ oddechl si po první výhře i kouč Vladimír Vůjtek.„Mám radost, že jsme na závěr turnaje vyhráli. Odjet bez bodu z prvního turnaje, který jsme absolvovali, by bylo nepříjemné,“ uvědomoval si kouč Vůjtek. „Hlavně jsem rád, že výkon měl stoupající úroveň a zápas od zápasu jsme se lepšili. Kluci pochopili, co chceme hrát. Chyb bylo stále méně a méně,“ těšilo zkušeného trenéra.

„Problémem jsou fauly v útočné třetině, to musíme odstranit. Jinak systém hry, který chceme hrát, klukům sednul a pro budoucnost by to mohlo být lepší a lepší," doufá Vůjtek.

Skupinka českých fanoušků v Hartwall Areně při zápase s Ruskem
Skupinka českých fanoušků v Hartwall Areně při zápase s Ruskem

„Na turnaji jsme skončili poslední, ale od výkonů v sobotním a nedělním zápase se můžeme odrazit do dalšího turnaje,“ potěšilo i střelce rozhodujícího nájezdu Jana Kováře. „Od trenérů jsme dostali hodně informací, jak hrát, a postupně si to sedlo. Jsem rád, že jsme turnaj zakončili vítězstvím a budeme z toho mít pozitivnější dojem,“ vyprávěl útočník ruského Magnitogorsku.

Na nájezdy si prý Češi v duelu s Ruskem věřili. „Vláďa Sobotka v nich dává góly, tady se dařilo Milanu Gulašovi, takže jsme věřili, že můžeme vyhrát. Taky nejsme špatní hokejisté,“ má jasno Kovář.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze