+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
7. dubna 2016 • 11:53

Lístky na Němce stále v prodeji. Vypráší národní tým soupeře i podruhé?

Autor:
První utkání s Němci vyhrála česká reprezentace jasně 7:2.
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští hokejisté vstoupili v Ústí nad Labem do zápasové přípravy na květnové mistrovství světa v Rusku středeční výhrou v Euro Hockey Challenge nad Německem 7:2. S Němci se svěřenci trenéra Vladimíra Vůjtka utkají na stejném stadionu ještě v pátek od 18:00, lístky na zápas jsou stále k mání."Aktuálně je v prodeji k zakoupení cca 900 vstupenek. Vstupenky je možné zakoupit buď on-line na hokej.cz či přes hcusti.cz po kliknutí na odkaz na webu," prohlásil Petr Nitsche z BPA, která má prodej na starosti.

Vstupenky bude možné zakoupit i ve čtvrtek v ústeckém OC Forum v místě konání autogramiády od 15 do 17 hodiny. Na pokladnách zimního stadionu bude prodej od páteční 15. hodiny.

První utkání vyhrála česká reprezentace jasně 7:2. Dvěma góly k tomu přispěl útočník Petr Holík, premiérové branky v reprezentaci zaznamenali debutant Martin Dočekal a Jan Rutta. Trefili se také Petr Koukal, Lukáš Radil a Tomáš Vincour.

"Na utkání bylo zpočátku vidět, že byli kluci dlouho bez zápasového zatížení. Prvních deset minut jsme se hledali. Potom od druhé gólu jsme dohráli tu třetinu už dobře. Druhou jsme ale začali ve stejném rytmu jako začátek a podržel náš několikrát Francouz. Od půlky zápasu už byl zápas podle našich představ," řekl novinářům po utkání spokojený trenér Vladimír Vůjtek.

 Klasická verze
Mobilní verze