a dozvíte se vše jako první.
9. listopadu 2008 • 11:09

Češky na závěr podlehly Norkám

Jiří Trvaj
CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze
SESTŘIH Premier League: Swansea - Mancheste United 0:4. Další kanonádu řídil Lukaku s Pogbou SESTŘIH Premier League: Swansea - Mancheste United 0:4. Další kanonádu řídil Lukaku s Pogbou

České hokejistky zakončily vystoupení na kvalifikačním turnaji v Šanghaji porážkou 1:2 po samostatných nájezdech s Norskem a skončily ve čtyřčlenné skupině poslední.

O jediné volné místo ve Vancouveru, o které se po sobotním postupu Slovenska v Bad Tölzu hraje, budou bojovat od 10:30 SEČ domácí Číňanky s Japonskem.

České hokejistky, které o naději přišly po těsných porážkách s asijskými soupeři, nevstoupily do utkání dobře. V úvodu sice hrály při vyloučení Harmensové přesilovku, ale v ní inkasovaly po střele Oienové.

Ve 28. minutě už sehrály Češky početní výhodu daleko lépe a Polenská vyrovnala. Další gól už v základní hrací době ani v prodloužení nepadl a v rozstřelu rozhodla Dahlová.